Огляд погодних умов на Закарпатті станом на

15.02.2019 р.1. Протягом доби погоду формував виступ західного антициклону.
Вдень, 14 лютого, спостерігалась хмарна з проясненнями погода, у горах місцями дощ зі снігом та мокрий сніг, на високогір'ї подекуди туман, при видимості 50 м та паморозь. На гірських ділянках доріг ожеледиця. Кількість опадів 0,1-0,6 мм. Вітер північно-західний 4-10, на високогір'ї до 14 м/с. Температура повітря 2-4° тепла, на високогір'ї 3-4° морозу.
Вночі, 15 лютого, відмічалась хмарна з проясненнями погода, без істотних опадів, тільки на крайньому сході області місцями сніг. Кількість опадів до 4 мм. На високогір'ї місцями туман, при видимості 50 м та паморозь. На гірських ділянках доріг ожеледиця. Вітер північний 4-10 м/с. Температура повітря, станом на 06 годину, від 2° тепла до 2° морозу, на високогір'ї 5-6° морозу.
Вдень синоптична ситуація без істотних змін. Очікується мінлива хмарність, без істотних опадів, тільки на крайньому сході в першій половині дня слабкий сніг. На високогір'ї подекуди туман. На окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Вітер північний 5-10 м/с. Температура повітря 2-7° тепла, на високогір'ї 1-3° морозу. Температура повітря по м. Ужгород 5-7° тепла.
Станом на 8:00 за к. ч. температура повітря в м. Ужгород становила 1,1° морозу, атмосферний тиск 1018,7 гПа (764 мм.рт.ст.), вологість повітря 91%.
Протягом дня вологість повітря зменшуватиметься, тиск буде без істотних змін.2. На річках відмічались зниження рівнів води.
Протягом доби очікується мінлива хмарність, без істотних опадів, на річках будуть відбуватись незначні коливання рівнів.

3. На більшій частині території області грунт був талий, лише у Міжгірському районі залишався мерзлим на глибині 4 см. Мінімальна температура грунту на глибині залягання вузла кущіння озимих культур та багаторічних трав знижувалась до 0° - 2° тепла, що значно вище критичних температур вимерзання.